TOPlist

Samsung Galaxy A50s dostává Android 10 s nadstavbou One UI 2.0

samsung galaxy a50s android 10

Samsung sice nedávno představil nové telefony Galaxy A51 a Galaxy A71, ovšem na starší zařízení nezapomněl. Loňský vylepšený model Galaxy A50s totiž začal dostávat aktualizaci na Android 10 s uživatelským rozhraním One UI 2.0. První uživatelé hlásí aktualizaci ve Vietnamu, ovšem začínají se ozývat také uživatelé z Indie a Německa.

Aktualizace nese označení A507FNXXU3BTB2 a zahrnuje nejnovější únorové bezpečnostní záplaty. Galaxy A50s má mít všechny základní funkce systému Android 10. Můžeme tedy počítat s tmavým režimem, novými gesty, vylepšenými ovládacími prvky ochrany soukromí a mnoho dalšího. Vydání aktualizace takhle brzy v únoru je dobrým znamením, jelikož by mohl Samsung brzy přinést nový Android i na ostatní telefony z řady Galaxy A, jako Galaxy A50 či Galaxy A70 dříve, než se očekávalo.

Pokud tedy vlastníte Galaxy A50s, zkuste aktualizaci zkontrolovat pomocí Nastavení>Aktualizace softwaru. V případě, že budete mít aktualizaci dostupnou, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte ve svém telefonu Android 10?

Zdroj: sammobile.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)