TOPlist

Samsung Galaxy A23 5G bude lákat na slušný výkon i 50Mpx foťák

samsung galaxy a23 5g

Letos v březnu odhalil Samsung nový mobil střední třídy, Galaxy A23, ovšem zatím pouze v LTE variantě. Není ale žádným tajemstvím, že jihokorejský gigant chystá také 5G verzi tohoto mobilu. Ta unikla v benchmarku Geekbench, ale také na několika úřadech a nyní jsme se dozvěděli další informace.

Samsung Galaxy A23 5G dostane Snapdragon 695

Na FCC bylo certifikováno hned několik variant tohoto mobilu a to sice SM-A236M, SM-A236B a SM-A236E. To znamená, že přijde celkem ve třech paměťových variantách a má podporovat 25W rychlé nabíjení. V již zmíněném Geekbenchi byl telefon spatřen s čipem Snapdragon 695 v kombinaci se 4 GB RAM, takže se dá čekat, že přijde i v 6, případně 8 GB variantě. Poběží v něm samozřejmě také systém Android 12 s nadstavbou One UI 4.1.

samsung-galaxy-a23-5g

Těšit se můžeme také na 50Mpx hlavní fotoaparát, 8Mpx ultraširoký snímač a dvě 2Mpx kamerky. Na přední straně bude pro videohovory a selfies sloužit 13Mpx kamera.

Jaký Samsung mobil byl váš poslední?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)