Dvojice levných Samsung telefonů dostává Android 12 s One UI 4.1

samsung galaxy a21s android 12

Samsung již aktualizoval velké množství svých zařízení na Android 12 a v tuto chvíli zbývá jen pár modelů. Mezi nimi byly i Galaxy A21s a Galaxy A02s. Oba tyto kousky nyní konečně nejnovější systém dostávají a to s nadstavbou One UI 4.1.

Galaxy A21s a Galaxy A02s dostávají Android 12

Pro Galaxy A21s se firmware označuje jako A217FXXU8DVF6, v případě Galaxy A02s jako A025FXXU4CVF4. Počítat můžeme také s červnovými bezpečnostními záplatami, které opravují více než 60 chyb v oblasti soukromí a zabezpečení. Můžeme samozřejmě počítat s většinou novinek, které jsou pro Android 12 typické. Za zmínku stojí třeba lepší tmavý režim, nové widgety, lepší ochrana zabezpečení a soukromí nebo dynamické barvy.

V tuto chvíli jsou obě aktualizace dostupné v Rusku, takže by nemělo trvat dlouho, než se dostanou i k nám. Pokud jeden ze zmíněných mobilů máte, zkuste aktualizaci zkontrolovat manuálně v Nastavení > Aktualizace softwaru.

Už dostal váš Samsung mobil Android 12?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)