TOPlist

Samsung Galaxy A21 na prvních snímcích. Půjde o prodejní hit?

galaxy a21

Když uvažujeme o koupi levného telefonu, většinou nás jako první napadne některý z čínských výrobců. Kromě nich je tu ale také Samsung, který slaví se svou řadou A obrovské úspěchy. Galaxy A10 byl vůbec nejprodávanějším levným chytrým telefonem roku 2019 a dokonce se dostal na seznam těch nejprodávanějších telefonů světa (44. místo, 30,3 milionů prodaných kusů). Větší sourozenec Galaxy A20 na tom byl také skvěle, proto není divu, že Samsung chystá další generaci – Galaxy A21.

První snímky Galaxy A21 jsme mohli spatřit na začátku března, kdy unikla přední i zadní strana telefonu. Nyní máme poměrně detailnější snímky, které zveřejnil známý leaker Evan Blass na svém Patreon účtu. Můžeme vidět moderní Infinity-O displej, průstřel pro selfie kamerku v levém horním rohu. Na to, kolik by měl telefon stát vypadá opravdu dobře. Ještě zajímavěji pak vypadá soustava čtyř fotoaparátů. Přesné specifikace zatím neznáme, ale dá se očekávat ultraširokoúhlý snímač, hloubkový snímač a teleobjektiv.

samsung galaxy a21

O výkon se dle všeho postará Exynos 7904, který tiká také v telefonech Galaxy A30 a Galaxy A40. Sekundovat mu má 4 GB RAM a 64 GB úložiště. O výdrž baterie se pak postará 4 000 mAh akumulátor. Na další podrobnosti si budeme muset ještě počkat, ale telefon vypadá rozhodně zajímavě.

Jak se vám líbí Galaxy A21?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)