Samsung Galaxy A20e je nový, cenově dostupný telefon pro nenáročné uživatele

samsung galaxy a20e

Samsung Galaxy A20e byl dnes představen na akci v Miláně. Jedná se o cenově dostupný telefon, který vychází z Galaxy A20. Má ale několik rozdílných věcí, jako je menší displej nebo odlišný panel.

Samsung Galaxy A20e má menší displej a 15W rychlé nabíjení

Dříve představený model Galaxy A20 má 6,4″ velký Super AMOLED displej. Levnější S20e má displej o velikosti 5,8 palců a pouze LCD panel. Rozlišení je v obou případech stejné – 1560 x 720 pixelů. Stejně tak i malý kapkovitý výřez a 8 MPx selfie kamera.

Na zadní straně je 13 MPx hlavní fotoaparát se světelností F/1,9, který doplňuje 5 MPx ultraširokoúhlý fotoaparát. Nechybí ani čtečka otisků prstů. O výkon se stará Exynos 7884, který doplňuje 3GB RAM a 32GB vnitřní paměť, která jde rozšířit o microSD karty až do velikosti 512 GB.

Infografika Galaxy A20E

Díky menší velikosti, se dostalo i na menší kapacitu baterie, která má 3 000 mAh. Nechybí ale 15W rychlé nabíjení. Galaxy A20e bude v prodeji začátkem května v černé, bílé, modré a oranžové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 4 999 Kč.

Galaxy A: Meet the new Galaxy A

Galaxy A: Meet the new Galaxy A

Jak se vám líbí nový telefon Samsung Galaxy A20e?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)