TOPlist

Samsung v tichosti publikoval na svůj web informace o Galaxy A11. Čím zaujme?

galaxy a11

Přesto, že ještě nedošlo k žádnému oficiálnímu představení Samsung právě zveřejnil téměř všechny podrobnosti a specifikace nadcházejícího Galaxy A11, včetně mnoha fotografií. Zatím víme, že bude telefon pohánět nejmenovaný 8 jádrový čipset. Ten může být buď MediaTek či Exynos. Přední stranu pokryje 6,4″ HD + TFT displej s výřezem a o výdrž baterie se postará 4 000 mAh akumulátor.

Specifikace jsou v podstatě totožné, jako jsme mohli slyšet v předešlých spekulacích. Ačkoliv pár detailů chybí. Například nevíme, zda se Samsung umoudřil a nasadil do telefonů USB-C či zda telefon disponuje jackem na sluchátka. Základní 32 GB úložiště budeme moci rozšířit skrz microSD kartu a na zadní straně nalezneme hned tři fotoaparáty. Hlavní disponuje rozlišením 13 megapixelů a světelnostní f/1,8, širokoúhlý 5 megapixelů a světelností f/2,2 a hloubkový senzor má rozlišení 2 megapixely a světelnost f/2,4.

Pokud budeme chtít telefon dobít, můžeme tak učinit skrz 15W rychlé nabíjení a budeme si moci vybrat ze čtyř barevných provedení – černé, bílé, modré a červené. Web androidpolice stejně jako my příliš nerozumí tomu, že Samsung na svém webu publikoval tolik informací, ale telefon zatím neoznámil ani skrz tiskovou zprávu. Redaktoři tak požádali společnost o potvrzení těchto informací.

Co říkáte na Samsung Galaxy A11?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)