Samsung chystá nástupce svého nejlevnějšího modelu. Jaká bude mít střeva?

samsung galaxy a04

Samsung Galaxy A03 je aktuálně v Česku nejlevnějším modelem, který jihokorejský gigant nabízí a vypadá to, že se v dohledné době dočká nástupce. Minulý týden byl totiž certifikován na FCC, ale také na BIS a NBTC. O mobilu máme tedy poměrně dost informací, tak si o něm pojďme něco říct.

Podle výpisu z FCC dostane Galaxy A04 baterii o kapacitě 4900 mAh s podporou 15W nabíjení. Nedávný únik z benchmarku Geekbench nám prozradil také přítomnost modelu Galaxy A04s. V něm má tikat osmijádrový čip Exynos 850 v kombinaci se 3 GB RAM. To znamená, že i letos se budou muset zákazníci smířit s absencí 5G sítí.

galaxy-a04-fcc

Na druhou stranu cílová skupina těchto telefonů jej asi nebude nutně vyžadovat. Počítat můžeme také s Androidem 12 s nadstavbou One UI 4.1. Počítá se prý také se stejným 48Mpx hlavním fotoaparátem a displej bude opět samozřejmě typu LCD.

Stačil by vám takto vybavený telefon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)