Samsung Galaxy A03s je levná novinka s velkou baterií a Androidem 11

samsung telefon

Samsung před pár dny představil nový telefon Samsung Galaxy A03s. Jedná se o telefon nižší třídy, který je zatím dostupný pouze v Indii, ovšem je pravděpodobné že se dostane i do Evropy. Co vše tento levný kousek nabízí?

Samsung Galaxy A03s představen

Přední stranu obklopuje 6,5″ LCD displej s rozlišením 1600 x 720 pixelů a samozřejmě 60Hz obnovovací frekvencí. Narušuje jej kapkovitý výřez s 5MPx selfie kamerkou, na zadní straně se pak nacházejí další tři snímače. Ten hlavní se chlubí 13MPx rozlišením a dále se zde nachází 2MPx makro a 2MPx hloubkový senzor.

O výkon se pak stará čipset MediaTek Helio P35 v kombinaci s 3/4 GB RAM a 32/64 GB úložištěm. Systémem je pak Android 11 s nadstavbou One UI 3.1 a výdrž dostala na starost 5 000mAh baterie. Za základní variantu zaplatíme 11 499 INR, což v přepočtu vychází asi na 3 400 korun. K dispozici bude v bílé, modré a černé variantě.

Stačil by vám podobný telefon?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)