Samsung Galaxy A03 je nový základní mobil s 5000mAh baterií a 48Mpx foťákem

samsung galaxy a03

Telefony Samsung Galaxy A03s a Galaxy A03 Core jsou s námi již nějaký čas na trhu a nyní jsme se dočkali nástupce telefonu Galaxy A02 z minulého roku. Samsung Galaxy A03 je vstupním telefonem, který je vhodný spíše na základní používání, přesto byl oproti svému předchůdci poměrně dosti vylepšen.

Samsung Galaxy A03 představen

Přední stranu pokrývá 6,5″ Infinity-V displej s HD+ rozlišením, ve kterém se nachází 5Mpx selfie kamerka. Na zadní straně se nachází 48Mpx hlavní fotoaparát a 2Mpx hloubkový snímač, což se dá taky považovat za solidní upgrade. V Galaxy A02 jsme totiž měli 13Mpx hlavní snímač a 2Mpx makro fotoaparát.

Samsung Galaxy A03

Pod kapotou tiká blíže nespecifikovaný osmijádrový čipset s taktem 1,6 GHz s tím, že mu dopomáhají buď 3 nebo 4 GB RAM a 32/64/128GB úložiště. O výdrž se pak stará 5000mAh baterie a potěší rovněž podpora Dolby Atmos. Bohužel nám jihokorejská firma zatím nesdělila žádné detaily ohledně verze Androidu, dostupnosti a cen.

Stačil by vám podobný telefon?

Zdroj: Samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)