Samsung odhalil v One UI 6.1 novou aplikaci! K čemu slouží?

samsung galaxy find
  • Samsung Find je nová aplikace nacházející se v One UI 6.1
  • Nahrazuje dosavadní SmartThings Find v aplikaci SmartThings
  • V současnosti je pouze na telefonech řady Galaxy S24

Společně s řadou Galaxy S24 nám Samsung představil také prostředí One UI 6.1, které je samozřejmě založeno na Androidu 14. Souvisí s ním hned několik nových funkcí, mimo zlepšení plynulosti nebo magických AI vychytávek, nám jihokorejská společnost ukázala také novou aplikaci Samsung Find. Ta nahradila stávající SmartThings Find, která byla součástí apky SmartThings.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 35 490 Kč

SmartThings Find nikdy nefungovala jako samostatná aplikace, jako například Najdi moje zařízení od Googlu nebo Najít v iOS. Samsung si zřejmě uvědomil, že hromada uživatelů o této funkci ani neví a tak ji oddělil a nyní funguje jako samostatná aplikace. Samsung Find však není jen přejmenovanou funkcí, která je obsažená v samostatné aplikaci, ale obsahuje jednu užitečnou novinku. Nově totiž můžete sledovat zařízení svých rodinných příslušníků.

smartthings find

Aplikace obsahuje tři hlavní karty – Zařízení, Položky a Lidé. Na kartě zařízení se nachází seznam aktivních zařízení a to nejen těch vašich, ale i vaší rodiny. K dispozici je také přehledná mapa. Položky ukazují vaše SmartTagy a v záložce Lidé můžete sdílet svou polohu s ostatními a naopak, což se zejména rodičům určitě hodí. Nemusíte tedy využívat aplikace třetích stran. Aplikace je předinstalovaná v nových vlajkách a lze ji stáhnout na Galaxy Store i pro ostatní zařízení s One UI 6.1. Kromě řady Galaxy S24 však zatím žádný telefon update nedostal, takže na nějaké větší rozšíření si ještě počkáme.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Jak se vám zamlouvá nová aplikace Samsung Find?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)