TOPlist

Máte Samsung? Hned si stáhněte tuhle novou aplikaci, může vám zachránit mobil, sluchátka i hodinky

samsung find aplikace
  • Samsung Find je nová aplikace nahrazující sekci ve SmartThings
  • Dříve byla omezena na One UI 6.1, nyní míří na starší Samsung mobily
  • Můžete ji stáhnout v obchodě Galaxy Store

Předminulý týden jsme vás informovali o nové aplikaci, která se objevila v nadstavbě One UI 6.1, ale nyní míří i na telefony se starším systémem. Aplikace Samsung Find definitivně nahrazuje sekci „SmartThings Find“ aplikace SmartThings a umí několik nových funkcí.

Její účel ale zůstává stejný jako u předchůdce – dokážete díky ní najít svůj telefon, tablet, hodinky, sluchátka či notebook, navíc můžete sledovat polohu svých přátel a rodiny, což ocení především rodiče. Aplikace je k dispozici v obchodě Galaxy Store a je možné ji stáhnout i na telefony, které One UI 6.1 nemají. Už nějakou dobu ji testuji v Galaxy S24 Ultra, ale podařilo se mi ji bez problémů dostat i do S23 Ultra. Má velikost asi 70 MB, takže vše od stažení až po úvodní nastavení potrvá pár desítek vteřin.

Po otevření aplikace budete mít k dispozici trojici karet – Lidé, Zařízení a Položky. První karta vám umožní sledovat polohu ostatních a přidat nové uživatele, na druhé kartě můžete spravovat a hledat svá zařízení a třetí karta slouží pro přidání a vyhledávání přívěsků SmartTag. Kromě toho umožňuje nová aplikace také sdílet polohu s ostatními, takže můžete třeba na cestách informovat své blízké, kde se aktuálně nacházíte.

Už jste si stáhli novou aplikaci Samsung Find?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)