TOPlist

Ještě lepší focení Samsung mobily. Expert RAW dostal update

Expert RAW aktualizace 1.0.01.1 info Galaxy Store Samsung

Jak snad minimálně majitelé Samsung telefonů v lednu letošního roku zaznamenali, korejská firma vydala pro své vlajkové a z pohledu foťáků nejlépe vybavené mobily speciální aplikaci Expert RAW. Tento pokročilý nástroj s mnoha možnostmi nastavení pro maximální využití všech objektivů se od té doby hlavně rozšiřoval do dalších telefonů, nicméně vývojáři se postupně starají i o funkce v samotné aplikaci. Poslední aktualizace na verzi 1.0.01.1 s sebou například přináší vylepšené fotografování při nízké hladině světla.

Nejde o nikterak velký update, nicméně u podobné aplikace se pochopitelně počítá každý malý detail, který dokáže z mobilu vymáčknout ještě lepší fotografii. Pokud už jste si na Expert RAW s vaším Samsung mobilem navykli, můžete novinku hned vyzkoušet a porovnat se starší verzí. Speciální foto aplikace (dostupná přes Galaxy Store) byla po lednovém zahájení testování oficiálně vydána o měsíc později a korejský gigant rovněž uvedl, kterých telefonů se bude první vlna kompatibility týkat.

Jak moc precizně fotíte telefonem?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)