Samsung právě představil vlastní džíny. V čem jsou speciální?

samsung kalhoty

Samsung právě ve spolupráci s módní značkou Dr. Denim představil džíny s poměrně specifickou kapsou. Je totiž určena přímo pro telefon Samsung Galaxy Z Flip3 a byla navržena tak, aby se do ní telefon vešel akorát. To je ale také jediná kapsa, kterou budete moci použít.

Samsung právě představil vlastní džíny

Ostatní kapsy mají totiž džíny zašité. V tiskové zprávě se Samsung uživatelů ptá, kdo že vlastně velké kapsy potřebuje a rozhodl se je odstranit, jelikož zabírají moc místa a nevypadají stylově. Na závěr ještě dodal, že nové telefony v kapsách kloužou a mohou nám vypadnout. Kalhoty bohužel nepůjdou koupit samostatně a zatím je lze koupit pouze v Austrálii spolu s telefonem Galaxy Z Flip3 za cenu 1499 australských dolarů, což odpovídá ceně telefonu.

Ve skutečnosti tak dostanete džíny zdarma a můžete si vybrat z krémových, černých, zelených a levandulových. Nápad sice není špatný, ale kam bychom si v létě dávali klíče a peněženku opravdu netušíme.

Jak se vám líbí tyto džíny?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)