TOPlist

Samsung tablety dostávají nové chytré widgety. Co umí?

chytré widgety one ui 4.1 samsung

One UI 4.1 je spíše minoritní aktualizací, která ale přináší některé zajímavé novinky, mezi které bez pochyby patří nové chytré widgety. Ty byly ale dostupné pouze na vlajkových telefonech Galaxy S, Galaxy Note a Galaxy Z, což se ale nyní mění. Míří totiž také do tabletů řady Galaxy Tab.

Řada Galaxy Tab S8 dostává chytré widgety

Galaxy Tab S8 byl sice vydán již s tímto operačním systémem, ale až dosud v něm tato funkce chyběla. Server 9to5google nyní uvádí, že dostává tablet aktualizaci, která přináší kromě jiného právě chytré widgety. Kromě toho můžeme počítat také s březnovými bezpečnostními záplatami. Widgety jsou k dispozici ve třech velikostech – 2×2, 4×1 a 4×2, přičemž velikosti lze jednoduše měnit. Mezi tu největší výhodu patří bezesporu fakt, že zobrazují vámi personalizovaný obsah. Mezi dalšími prvky můžete přejetím přepínat, takže se vám může zobrazovat na jednom widgetu více informací.

Samsung Smart Widgets – Brand New on ONE UI 4.1

Samsung Smart Widgets - Brand New on ONE UI 4.1

V tuto chvíli je aktualizace dostupná na tablety řady Galaxy Tab S8, ale dá se očekávat, že se brzy objeví i na starších modelech Galaxy Tab S7.

Jaké widgety používáte vy?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)