Samsung přichází s Black Friday. Galaxy Watch se slevou téměř 4 tisíc a sluchátka zdarma

Samsung_galaxywatch6_classic

Komerční článek

  • Black Friday slevy na Samsung Galaxy Watch a zdarma sluchátka.
  • Galaxy Watch6 Classic od 6 890 Kč a výkup starších zařízení.
  • Sluchátka Galaxy Buds FE a další modely na slevě od 1 990 Kč.

Plánujete si pořídit chytré hodinky od Samsungu, brouzdáte weby a hledáte tu nejvýhodnější nabídku? Tak právě tu dostanete u Mobil Pohotovosti. Nejen, že jsou ty nejlepší Samsung Galaxy Watch parádně zlevněné, ale navíc, pokud budete nejrychlejší, k nim můžete získat i super dárky –⁠ sluchátka Samsung Galaxy Buds2 v hodnotě 2 490 Kč, dopravu zdarma a také bonus až 2 000 Kč. Ale pozor, zásoby jsou omezené a akce platí už jen týden. Končí 27. listopadu.

Galaxy Watch6 Classic s brutální slevou a sluchátky zdarma

Absolutně nejlépe se v listopadové nabídce Black Friday vyplatí Samsung Galaxy Watch6 Classic. Právě na tyto vůbec nejelegantnější chytré hodinky od Samsungu padly ty největší slevy, pořídíte je už za 6 890 Kč (běžně 10 490 Kč). Navíc k nim získáte sluchátka Galaxy Buds2 zcela zdarma. Ještě nadupanější verzi s LTE zase pořídíte za 8 890 Kč (běžně 11 990 Kč).

Tu nejvýhodnější cenu za nové Samsung Galaxy Watch získáte při prodeji staršího zařízení. U Mobil Pohotovosti dostanete tu nejvyšší možnou výkupní cenu a také extra bonus v hodnotě až 2 tisíc.

Ceny Samsung Galaxy Watch po odečtení slev a bonusů:

Kompletní nabídku hodinek Samsung najdete zde. samsunggalaxy_watch6

Sluchátka Galaxy Buds FE jsou TOP

Nedávno představená sluchátka Samsung Galaxy Buds FE aspirují na bestseller letošních Vánoc. A není divu. Skvěle padnoucí špunty s parádním zvukem a velmi slušnými basy nyní pořídíte jen za 1 990 Kč (běžně 2 690 Kč). Sleva však padla i na další sluchátka. Galaxy Buds2 Pro pořídíte už 4 490 Kč (běžně 4 990 Kč) a Samsung Galaxy Buds2 zase za 2 490 Kč (běžně 2 690 Kč).

Kompletní nabídku sluchátek Samsung najdete zde. samsung_buds_fe

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)