TOPlist

Samsung vrací užitečnou funkci ke sledování baterie

baterie
  • Samsung umožňuje detailní zobrazení informací o baterii
  • V předchozí aktualizaci ale odebral oblíbenou funkci
  • Nyní ji na přání uživatelů vrací zpět

Když Samsung vydal One UI 6, mezi negativními reakcemi se často objevovala zmínka o tom, že zmizela možnost sledovat nabití baterii od posledního nabití. Statistika byla zobrazena pouze pro daný den, a to lidem, kteří svůj mobil intenzivně monitorují, nestačilo.

Samsung ale svým uživatelům naslouchá a v Play se zobrazila aktualizace modulu Péče o zařízení, která opět umožňuje sledovat baterii tak, jak byli uživatelé zvyklí. Zmiňovaná změna je k nalezení ve verzi 13.8.06.11.

 

Když v aplikaci zobrazíte položku Baterie, můžete si u grafu vybrat mezi Dnes a Od posledního nabití. Samsung tedy vychází vstříc jak uživatelům, kteří požadovali návrat starého zobrazení, tak těm, kteří si už stihli zvyknout na nové.

Pokud byste neviděli aktualizaci v Play, můžete využít alternativní stažení např. z APK Mirror, ale doporučujeme raději vyčkat. Instalace mimo obchod Play obecně nedoporučujeme, je-li jiná možnost.

Battery tracker

Pokud rádi sledujete různé statistiky, můžete využít modul Battery Tracker ze sady Good Guardians. Good Guardians je sada utilit, něco jako známější Good Lock a Battery Tracker je jednou z těch užitečnějších. Aplikace jsou dostupné pouze v Galaxy Store.

Sledujete pravidelně statistiky baterie?

Zdroj: Samsung Community

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)