Samsung chystá obří 6800mAh baterii. Do kterých telefonů?

Samsung 6800 mAh baterie certifikace

Jihokorejskými a čínskými certifikačními procesy před několika hodinami prošel velmi zajímavý kousek ze světa mobilních baterií. Samsung si nechal zaevidovat pěkného macka s kapacitou 6800 mAh. Nejde o úplně největší mobilní baterii na světě, ale minimálně v Samsung Galaxii posune laťku zase o pěkný kus nahoru. Nejvyšší meta je nyní u modelů M21, M30s a M31, které mají shodnou kapacitu 6000 mAh. Vlajkový mobil Galaxy S20 Ultra má oproti tomu o tisíc jednotek méně.

Samsung 6800 mAh baterie

Jaké Samsung přístroje by tedy měly dostat enormně velkou baterii s kapacitou 6800 mAh? Ještě se o nich nic moc neví, ale mohly by to být modely M41 či M51. Rekordní hodnoty by tak nadále zůstaly u řady M. O těchto mobilech se začalo mluvit v březnu, následně se dokonce objevily zprávy o zrušení jejich výroby. Jak se ale nyní zdá, minimálně jeden by se objevit mohl. A to s touto obří baterií, jejíž modelové označení bude EB-BM415ABY.

Jakou kapacitu má baterie ve vašem telefonu?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)