Samsung asistent Bixby je nyní dostupný i přímo pro děti

Samsung asistent Bixby pro děti

I když pravděpodobně nebude globálně nikdy tak populární třeba jako hlasový asistent od Google, kterému dokonce začíná Samsung na některých místech i ustupovat, korejská firma nepřestává vylepšovat ani vlastního asistenta Bixby. Aktuálně učinila zajímavé kroky k tomu, aby byla interakce s ním příjemnější, bezpečnější a celkově vhodnější pro děti. V USA a v Jižní Koreji začíná fungovat verze, která je určená přímo pro uživatele do 13 let.

Funkci Bixby pro děti lze aktivovat prostřednictvím účtu Samsung po vytvoření rodinné skupiny a nastavení dětského účtu. V oficiálním oznámení společnosti Samsung se uvádí, že funkce je dostupná pro děti do zmíněných 13 let, ačkoli tato věková hranice se může v jednotlivých zemích lišit. Poupravený asistent je v základu prakticky stejný, ale kurátorsky upravuje obsah pro mladé majitele telefonů.

Samsung hlasový asistent Bixby pro děti

Děti mohou například klást Bixbymu otázky a konverzační umělá inteligence bude odpovídat odpověďmi odpovídajícími jejich věku. Může také vyprávět příběhy, přehrávat hudbu a umožnit dětem hrát hry vhodné pro děti.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak moc hlídáte obsah v mobilu vašich dětí?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)