Samsung znovu popíchl Apple na Twitteru. Proč?

apple vs samsung twitter

Samsung je jedním z výrobců, kteří se nebojí čas od času rýpnout do své konkurence. Úplně nejčastěji se terčem posměšků stává Apple, který v posledních letech svou konkurenci dohání hned na několika frontách. Jenže někdy tyto výroky nedávají příliš velký smysl. Naposledy se Samsung vysmál jablečné firmě za to, že k iPhonům 12 nedá uživatelům nabíjecí adaptér, aby za čtyři měsíce učinil úplně stejný krok.

Samsung popíchl Apple na Twitteru

Co tedy jihokorejskému gigantovi přišlo vtipné tentokrát? Asi většině z vás neuniklo, že Apple představil na své tradiční Keynote nový iPhone 13 Pro (Max), který dostal vůbec poprvé 120Hz displej typu LTPO, na což Samsung den po představení na Twitteru zareagoval: “Už nějakou dobu jedeme na 120 Hz…”, a skutečně je to pravda. Vůbec prvním Samsung telefonem s touto technologií byl Galaxy S20, který firma představila na začátku roku 2020.

Někteří uživatelé Samsung pochválili za povedenou a trefnou narážku, jiní to ale dali firmě sníst. Tak třeba: “To je skvělé. Teď aktualizujte svůj software rychleji lol”. Jiní vzpomínají na námi zmíněný příběh o adaptérech: “pamatujete, když si všichni dělali srandu z Applu za to že nedodává adaptér ke svým telefonům?”, zaznělo od uživatele Mr_bille06. Válka mezi těmito společnostmi je takřka nekonečná.

Diskutujete se svým okolím na téma Apple vs. Android?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)