Tempo nepoleví. Samsung chce všem dopřát Android 13 ještě letos

Samsung Android 13 One UI 5 aktualizace update do konce roku 2022

Ačkoli se letos čekalo na vydání nového Samsung prostředí One UI 5 se systémem Android 13 poměrně dlouho, update pro první vlajkové telefony jako kdyby strhl lavinu s aktualizacemi pro další mobily a tablety. Úctyhodné tempo, které se netýká jen množství zařízení, ale také péče o různé regiony, údajně hodlá korejská společnost udržet. Všechny přístroje, které jsou nového systému hodny, jej údajně dostanou ještě do konce roku.

“U hlavních modelů jsme již oznámení učinili na stránkách Samsung Members a zavádění probíhá na většině trhů po celém světě. Vzhledem k vývoji a správě produktů není možné uvést konkrétní datum pro každý způsobilý model, ale rádi bychom zavedení dokončili během tohoto roku,” mile překvapila v rámci rozhovoru pro server SamMobile viceprezidentka pro výzkum a vývoj frameworku Android ve společnosti Samsung Electronics Sally Hyesoon Jeong.

Pokud se odvážný plán korejského giganta podaří naplnit, půjde o velmi úctyhodný počin. Hlavně s ohledem na množství různě výkonných a drahých mobilů a tabletů, které Samsung prodává ve velké spoustě zemí. A podle jiného nedávného prohlášení chce společnost v otázce aktualizací ještě zrychlit.

U jakého Samsung mobilu čekáte na Android 13?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)