Samsung brzy vydá Android 10 beta pro řadu Galaxy S10

samsung galaxy s10 android 10 betatest

Nedávno jsme vám psali o velkém updatu na Samsung Galaxy S10, který otevřel spoustu funkcí z nové vlajkové lodi – Galaxy Note 10. Jednalo se hlavně o novinky z oblasti fotoaparátu. Nyní se však společnost připravuje na spuštění veřejného betatestování Androidu 10 běžícím na prostředí OneUI 2.0 pro celou řadu Galaxy S10.

Samsung vydal na komunitním fóru příspěvek o tom, že veřejná betaverze bude nejprve dostupna v zemích USA, Německo a Jižní Korea. Do ostatních zemí pak dorazí v následujících týdnech. Android 10 bude dostupný na telefony Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e. O Galaxy Note 10 a 10+ či Galaxy S10 5G  se příspěvek vůbec nezmiňuje.

samsung galaxy s10 android 10 beta

V tuto chvíli nevíme, zda se na seznamu objeví Česká republika, ale soudě dle minulých let to spíše neočekávejme. Android 10 nabídne na Samsung telefonech nová gesta, živé titulky a další novinky typické pro nejnovější Android. Pokud máte přesto zájem si beta verzi nainstalovat, bude to pomocí ROM možné ručně a to bez ztráty jakýchkoliv dat.

Budete testovat Android 10 na Galaxy S10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)