Galaxy S10 dostává velký update se spoustou funkcí z Note 10

samsung galaxy s10 aktualizace

Když Samsung představil Galaxy Note 10, hojně se spekulovalo o nasazení některých funkcí také do starších modelů. A to se také stalo. Samsung od 28. září začal uvolňovat aktualizaci, která majitelům řad Galaxy S10 odemkne spoustu nových funkcí, které známe právě z nejnovější vlajkové lodi.

Nová aktualizace umožňuje majitelům Galaxy S10 fotit selfie fotky v nočním režimu a zadní fotoaparát umí natočit video s rozmazaným pozadím. Změnami také prošla softwarová stabilizace obrazu, která je nyní výrazně lepší. Přibyla taktéž funkce AR Doodle doplňující videa  o kresby a písmena. Pokud používáte operační systém Windows, nově můžete mobil spojit skrz aplikaci Váš telefon, která dokáže upozorňovat na notifikace či odepisovat na SMS zprávy.

U počítačů ještě zůstaneme, jelikož Galaxy S10 dostal nejnovější verzi Samsung DeX. Stačí tak propojit telefon skrz USB-C kabel s počítačem, na kterém je Windows 10 či nový macOS a můžete začít pracovat. DeX má přizpůsobeno mnohem více aplikací do desktopového režimu, podporuje jednoduché přesouvání souborů a dokonce umožňuje spouštět také hry na velkém displeji. Samozřejmě nechybí poslední bezpečnostní záplaty. Aktualizace jsou nyní dostupné na zařízení s čipy Exynos, tedy Evropské verze.

Máte novou aktualizaci na Galaxy S10 k dispozici?

Zdroj: sammobile.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)