Samsung přináší funkce z Galaxy Watch4 na své starší hodinky. Kterých se to týká?

samsung galaxy watch aktualizace

Samsung u hodinek sice přešel ze svého systému Tizen na Wear OS, ovšem to neznamená že by jihokorejský gigant kašlal na své starší modely. Právě naopak. Při příležitosti představení aktualizace One UI 4 totiž uvedl také update pro chytré hodinky s operačním systémem Tizen. Ten přináší některé funkce z Galaxy Watch4.

Nová aktualizace na Tizen hodinky

Aktualizace se začala rozšiřovat dnes a dle společnosti má být k dispozici pro chytré hodinky s OS Tizen, jmenovitě jde o Galaxy Watch 3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active a Galaxy Watch Active 2. Co se týče nových funkcí, nově bude možné si nastavit citlivost detekce pádu a novinkou je rovněž funkce Skupinová výzva, která umožňuje uživatelům Samsung hodinek mezi sebou soutěžit v nejrůznějších cvičeních.

Dočkáme se rovněž nových ciferníků, které jsou prozatím dostupné právě pro Galaxy Watch4. Jak jsme již řekli, aktualizace se začala šířit dnes, ovšem uživatelé s LTE variantami si prý počkají o něco déle.

Jakou funkci oceníte nejvíce?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)