Chtěli byste S Pen i k jiným Samsung Galaxy telefonům? Potěšíme vás…

S Pen bude podporovat další telefony

Jednou z nejvýznamnějších novinek letošní mobilní řady Galaxy S21 je fakt, že nejvybavenější model Ultra dostal přímou podporu pro chytré pero S Pen. To bylo doposud v rámci sféry smartphonů úzce spojeno pouze se sérií Note. Myšlenka, že by pero mohlo být kompatibilní s mobily mimo tuto řadu, se korejské firmě evidentně zalíbila. Potvrdila totiž, že S Pen bude podporovat další telefony. A to i ty, které nespadají do nejvyšších vlajkových sfér.

Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen

“Zavázali jsme se k neustálé a nepřetržité inovaci mobilních zařízení, aby usnadnila a zlepšila život našich zákazníků. Rozhodli jsme se tedy učinit velké rozhodnutí a podporu pro S Pen jsme zavedli i u modelu S21 Ultra. A možnosti tohoto zážitku chceme přivést u dalších kategorií zařízení. Budeme i nadále naslouchat spotřebitelům a zohledníme zpětnou vazbu při vývoji produktů,” potvrdila firma serveru Sammobile.com. Chytré pero S Pen tak zřejmě bude brzy podporovat další telefony, pravděpodobně i z nižších a levnějších řad.

Využili byste u vašeho telefonu pero?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)