Rodeo Stampede: Herní pecka od tvůrců Crossy Road

Rodeo Stampede

Radostně vzpomínáte nebo dokonce ještě patříte mezi vášnivé hráče bláznivé herní pecky zvané Crossy Road? Pak pro vás máme skvělou zprávu, neboť její vývojáři přispěchali s novinkou, která potěší právě všechny milovníky podobného herního žánru. Novinka nese název Rodeo Stampede a z předešlého titulu pocházejícího od vývojářského studia Yodo1, jenž si tentokrát na pomoc přizvalo další studi zvané Featherweight Games vychází hned v několika ohledech.

Rodeo Stampede

Ve hře Rodeo Stampede se vtělíme do kůže kovboje, který se žene kaňonem plným nástrah. Jako dopravní prostředek nám poslouží celá řada neposedných zvířat jako pštros, býk, orel nebo býk, na něž budeme během našeho šíleného putování všemožně přeskakovat a snáze se s jejich pomocí vyhýbat všudypřítomným překážkám a za nasbírané peníze si budeme stavět svou vlastní ZOO.

Video představující novinku Rodeo Stampede

Rodeo Stampede – Coming Soon

Rodeo Stampede - Coming Soon

Znalce Crossy Road jistě nepřekvapí ani grafické zpracování, neboť je patrné, že vývojáři vycházeli právě z pevných základů, které tento titul postavil. Znovu se tak můžeme těšit na líbivý retro styl. O příběhu nemůže být v tomto případě řeč, neboť se jedná o klasický “endless runner”.

Novinka je již dostupná v obchodě Google Play a pro její získání není třeba platit žádnou finanční částku, protože titul je dostupný zdarma.

Těšíte se na bláznivou novinku od tvůrců Crossy Road?

Zdroj: androidauthority.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)