TOPlist

Geniální RGB světla! Tyhle tři novinky od Lepro mění barvy podle vaší nálady

rgb pokoj
  • Světelné dekorace do domácnosti jsou čím dál populárnější
  • Firma Lepro je vybavila AI technologií LightGPM
  • Barvy se díky ní přizpůsobují emocím a hlasovým pokynům

LED pásky a další světelné dekorace se schopností měnit barvy zdobí tisíce pokojů. Na trhu jich najdete mnoho, ať už se jedná o úplně jednoduché kousky s klasickým dálkovým ovladačem nebo produkty pro náročnější uživatele, které lze integrovat do komplexnějšího systému chytré domácnosti a následně třeba ovládat hlasem. Ze třech nových zařízení od výrobce Lepro však padá brada na zem.

Lepro uvedlo na trh dva RGB pásky – jeden klasický, druhý speciálně určený pro vytvarování ornamentu dle gusta – a speciální širší světla pro uchycení na zeď. Ačkoliv se od sebe výrazně liší cenou a vzhledem, jedno mají společné: všechny tyhle hračky jsou vybaveny geniální technologií LightGPM.

lepro lightgpm

Barvy LED dekorací, které si za běžných okolností uživatel přepíná manuálně, popřípadě se řídí předdefinovaným programem, se díky LightGPM mohou střídat podle vaší nálady a hlasových příkazů. Aplikaci ve smartphonu můžete například sdělit, že se cítíte šťastní, čemuž se následně přizpůsobí barva všech spárovaných světel. To stejné se odehraje také po nahrání selfie fotografie a chytrém rozpoznání emocí.

Lepro LampUX
Lepro LampUX

Inteligentní funkce dokonale demonstruje video, kde Lepro také předvedlo vychytávku pro synchronizaci světelných efektů s přehrávanou hudbou pomocí algoritmu LightBeats, což rozhodně uvítáte při každé párty.

Lepro AI Generated Lighting – Redefining Light with AI

Lepro AI Generated Lighting - Redefining Light with AI

 

  • Lepro WL1 RGB Wall Lights (nástěnná LED svítidla) – 79,99 dolaru, 1 870 Kč v přepočtu
  • Lepro N1 Neon RGB Rope Lights (tvarovací LED lano/pásek) – 49,99 dolaru, 1 170 Kč v přepočtu
  • Lepro S1 LED Strip Lights (klasický LED pásek) – 25,99 dolaru, 610 Kč v přepočtu)

Jak se tahle technologie líbí vám?

Zdroje: Lepro, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)