Bude to fakt dělo. Rendery potvrzují vzhled Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra rendery OnLeaks

Již nějakou dobu je téměř jisté, že sérii telefonů Xiaomi 12 bude na trzích (doufejme, že i Evropském) časem reprezentovat také model Ultra. Klasickou variantu a modely 12 Pro a 12X by měl nejsilnější zástupce řady překonat hlavně ve foto výbavě. Několik dosavadních úniků už naznačovalo, že Xiaomi 12 Ultra bude mít kvůli vysokému počtu senzorů a objektivů oproti sourozencům pozměněný vzhled zadního modulu. Teď tyto odhady potvrzují nově vytvořené rendery od OnLeaks.

Snímky vycházejí z dosavadních uniklých informací a měly by korespondovat s většinou finálních vizuálních detailů tohoto mobilu. Na renderech je patrný dominantní modul se čtyřmi fotoaparáty, bleskem a laserovým ostřením. Nechybí ani logo společnosti Leica, s níž už byla ze strany Xiaomi oficiálně potvrzena spolupráce. Leica byla doposud partnerem firmy Huawei, jejíž mobil Mate 40 Pro měl nejen optiku této značky, ale jako by byl i vzorem pro vzhled zad Xiaomi 12 Ultra.

Jak se vám líbí takto velký kulatý foto modul?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)