Rendery Samsung Galaxy Watch Active4: Co říkáte na řemínek?

Samsung Galaxy Watch Active4 rendery

Známý tipér OnLeaks, který už je zodpovědný za velkou spoustu velmi přesných úniků, připravil ve spolupráci se serverem GizNext rendery jedné velmi očekávané novinky od korejské firmy Samsung. Jde o chytré hodinky Galaxy Watch Active4, které by měly jako mírně “odlehčený” a sportovnější model doplnit očekávané Galaxy Watch4 s plnou výbavou včetně třeba otočné lunety. Vytvořené obrázky vycházejí z dosavadních úniků a odhadů.

Samsung Galaxy Watch Active4 rendery barvy

Ze snímků vychází, že hodinky by měly opět mít kulatý displej, velmi tenké tělo a celkově sportovní design. Za povšimnutí stojí třeba nové, ale tentokrát sjednocené tvary u obou tlačítek. A rozhodně zaujme i úplně nový systém uchycení řemínku k hodinkám. Nejenže bude pásek o dost širší, ale také těžko říct, jestli vůbec bude nějak snadno vyměnitelný. Hodinky mají opět dorazit ve dvou velikostech, konkrétně s průměry 40 a 44 milimetrů.

#Exclusive – Samsung Galaxy Watch Active 4 Revealed Through Leaked Render Images Ahead of Launch

#Exclusive - Samsung Galaxy Watch Active 4 Revealed Through Leaked Render Images Ahead of Launch

Rendery ukazují Samsung Galaxy Watch Active4 ve čtyřech barevných variantách, což má být i prodejní realita. Softwarovou oporou hodinek má být očekávaný výsledek spolupráce korejské firmy s americkým Googlem. Tedy na míru šitý WearOS. Oficiálně by se mohla/měla novinka představit už za pár dní v rámci MWC 2021. A ano, jak jste asi správně pochopili, Active4 mají být nástupníky řady Active2.

Která část designu vás zaujala nejvíc?

Zdroj: GizNext

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)