Nové rendery Samsung Galaxy S21 Ultra odhalují nový snímač

samsung vlajková loď 2021

Přesto, že má být vypuštěna nová řada Galaxy S21 o měsíc dříve se zdá, že Samsung stále design mění a nemá v něm úplně jasno. Světlo světa totiž spatřují nové rendery Samsung Galaxy S21 Ultra, které zveřejnil renomovaný leaker @OnLeaks.

Samsung Galaxy S21 Ultra rendery

Design Galaxy S21 Ultra je na těchto renderech naprosto přepracovaný. Celý modul bude vypadat sice podobně, ale má jednu novou věc. Všimněte si jednoho fotoaparátu navíc. Zatím není jasné, zda se jedná o ToF senzor, nebo o další klasický snímač. Znalci si všimnou také odlišného postavení LED blesku. Dle dalších spekulací mají být senzory fotoaparátů velice podobné předchozí generaci. Stále zde nalezneme 108 megapixelový hlavní snímač a 40 megapixelovou selfie kameru.

galaxy s21 ultra rendery

Dle těchto renderů je již teď jasné, že model Galaxy S21 Ultra nabídne o jeden fotoaparát navíc, než Galaxy S20 Ultra. Spekuluje se o tom, že Samsung nasadí dva teleobjektivy, což vzhledem k dnešním trendům není vůbec nereálné.

Jak by se vám líbil Samsung Galaxy S21 Ultra?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)