Samsung Galaxy Note20 na nových 3D renderech. Líbí se vám?

Samsung Galaxy Note20 Plus Ultra LGD rendery

Před pár dny se na internetu objevily první střípky spekulativních specifikací očekávaných Samsung telefonů z rodiny Galaxy Note20. Netrvalo to dlouho a k papírovým parametrům máme i odpovídající obrázky. Nizozemský server LetsGoDigital a grafik Jermaine Smit publikující pod značkou ConceptCreator přišli s 3D rendery, které by měly představovat podobu mobilu, jehož příchod se očekává někdy v srpnu. I když jde o “fanouškovské” dílo, s finálním produktem může mít nakonec tradičně velmi společného. Rendery Samsung Galaxy Note20 akcentují dosavadní spekulativní či uniklé informace a můžeme se tak podívat, jak by mohla novinka vypadat.

Mluví se nejen o klasické variantě Note20, ale také o nadupanější verzi Note20+ (nebo Ultra, jak naznačuje video). Právě ta by měla být na obrázcích. O několik měsíců by se mohla objevit i Lite verze. Ve skutečnosti zatím nikdo nepotvrdil, že se tak budou telefony jmenovat a že vůbec série ponese toto číslo. Skokem z Galaxy S10 na Galaxy S20 Samsung ukázal, že mu nedělá problém s takovou věcí překvapit. Tady ale další přílišnou kreativitu neočekáváme. Firma prý zatím na telefonech dělá pod krycím jménem Canvas.

Samsung Galaxy Note 20 ultra introduction

Samsung Galaxy Note 20 ultra introduction

Pojďme tedy k samotnému designu. Na první pohled rendery přisuzují telefonům Samsung Galaxy Note20 velmi podobný design jako letošním vlajkám z řady S. Dominantou zadní strany je modul se čtveřicí fotoaparátů a bleskem. Na přední straně by pak měl mít minimálně model Note20+ (případně Ultra) průstřel uprostřed displeje. Nikoho asi nepřekvapí, že je na snímcích i ve videu vidět pero S Pen. To už k řadě Note nerozlučně patří.

Samsung Galaxy Note20 Plus Ultra LGD render 1

Z hardwarových parametrů se mluví hlavně o fotoaparátech. Podle všeho by měl mít “plusový” model s tomto ohledu stejnou výbavu jako Galaxy S20 Ultra. Tedy kombinaci 108 mpx + 12 mpx + 48 mpx + ToF. Pravděpodobně se ale senzory dočkají lepší softwarové podpory. Mezi další specifikace by měla patřit minimálně 5000mAh baterie, čipset Snapdragon 865 (nebo zase Exynos 990 pro Evropu), minimálně 128GB úložiště a možná až 16 GB RAM. Cena by mohla začínat někde u hranice 25 tisíc.

Myslíte, že dokáže Samsung Galaxy Note20 něčím překvapit?

Zdroj: acommunity, LGD

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)