TOPlist

Remix OS Player: Android na počítač jednoduše a rychle

Remix OS Player

Společnost Jide stojí za populárním Remix OS, emulátorem Androidu na počítači s podporou oken. Nyní přišli s novinkou nazvanou Remix OS Player, o které tvrdí, že je nejrychlejším a nejlépe optimalizovaným programem na spouštění Androidu na počítačích. 

Remix OS Player: Marshmallow na PC jedním kliknutím

“Nový program je určen pro všechny lidi, kteří hledají jednoduchý způsob, jak spustit Remix OS a Android platformu na PC. Také je určen pro hráče, vzhledem k tomu, že nabízí mapovací nástroj, díky kterému se dá simulovat dotyková obrazovka na myš a klávesnici,” prohlásil v tiskové zprávě spoluzakladatel společnosti David Ko.

Remix OS Player Introduction

Remix OS Player Introduction

Remix OS Player je v současné době k dispozici pouze pro počítače s operačním systémem Windows, MAC podpora ale přijde v budoucnu. Instalace je přes klasický .exe soubor a spouští se úplně stejně jako jakýkoliv jiný program.

Může také dobře sloužit vývojářům k optimalizaci jejich Android aplikací pro Chrome OS. Vychází totiž z vývojářského prostředí Android Studio. Dále je to také protože Remix podporuje myš a klávesnici. Jedná se o velice důležitou funkci, hlavně kvůli tomu, že Chrome OS dostal nedávno podporu Android aplikací.

Instalace je jednoduchá

Samotná instalace je až neuvěřitelně jednoduchá, stáhnete soubor, který naleznete na oficiální stránce (ZDE), otevřete ho a postupuje podobně jak při instalaci kteréhokoli jiného programu. Následně spustíte program, nastavíte si rozlišení, RAM paměť a počet jader v CPU. Poté chvíli počkáte na načtení a je to. Ke spuštění je potřeba alespoň Windows 7, procesor Intel Core i3, 4GB RAM a alespoň 8GB místa na HDD.

Remix OS Player podporuje Google Play Store, takže si můžete instalovat všechny populární hry poslední doby jako Clash Royale, Flip Diving apod. Můžete mít spuštěných i více aplikací zároveň díky podpoře oken. Jediné, co mě trochu po spuštění zarazilo, byl předinstalovaný bloatware  anebo QuickPic galerie, od „proslulé“ firmy Cheetah Mobile Cloud.

Máte na počítači nainstalovaný nějaký Android emulátor?

zdroj: androidauthority.com, xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)