Facebook Messenger bude mít reklamy už i na úvodní obrazovce

Messenger reklamy

Nedávno jsme informovali o tom, že se brzy budou v Facebook Messengeru zobrazovat reklamy v podobě zpráv. Dnes Facebook přišel s další „novinkou“. A to reklamami na úvodní obrazovce.

Více reklam bude prozatím jen ve vybraných státech

Předchozí typ reklam bude fungovat tak, že když kliknete na Facebooku na speciální reklamu, bude vás moct inzerent kontaktovat přímo ve zprávě na Messengeru. Teď se chystají reklamy, které nalezneme přímo na úvodní stránce Messengeru, rovnou pod poslední konverzace. Jako první se dočkají lidé v Austrálii a Tchaj-wanu, kde se bude novinka testovat.

Messenger reklamy Stejně budou vypadat reklamy i na Androidu

Podle Facebooku za tento krok „můžou“ inzerenti, kteří tuto reklamu ve velkém vyžadovali, protože v Messengeru vidí obrovský potenciál. A není se čemu divit, když Messenger používá tolik lidí. Jediné plus se dá najít v tom, že na rozdíl od předchozího typu reklam, vám nebudou moct napsat inzerenti sami od sebe. Pokud testování reklam půjde dobře, tak by se měly objevit ve zbytku světa během několika měsíců.

Budou vám vadit reklamy na úvodní obrazovce Messengeru?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)