Samsung překvapil. Během Oscarů vypustil reklamu na nový Z Flip

reklama Samsung Galaxy Z Flip

I v době, kdy na internet unikají téměř každou hodinu nějaké informace k chytaným přístrojům, dokáží některé značky překvapit. Dnes v noci se to podařilo Samsungu, který dva dny před oficiální prezentací řady Galaxy S20 vypustil v přestávce při předávání Oscarů reklamu na model Z Flip. Odkazuje při tom na datum 11. 2. 2020, což znamená jediné. Nový ohebný telefon od Samsungu bude oficiálně představen společně s vlajkovou řadou S20, o čemž se doposud jen spekulovalo. Reklama na telefon Samsung Galaxy Z Flip má třicet sekund a neodhaluje vlastně vůbec nic, co bychom už nevěděli ze stávajících spekulací a úniků. Momentem překvapení nicméně bylo, že se objevila několik hodin před akcí “Unpacked”.

Samsung Z Flip Leaked Commercial

Samsung Z Flip Leaked Commercial

Oficiální video potvrzuje dosavadní spekulace o designu a funkčnosti. Telefon se bude otevírat vertikálně a půjde o “véčko”. První dva jihokorejští zástupci v segmentu ohebných telefonů tedy budou mít každý úplně jiný styl. Potvrdily se také zvěsti o malinkatém předním displeji, který bude mít na starosti základní notifikace. Ve spotu je přístroj vidět ve dvou barevných provedeních – fialová a černá. V tomto ohledu reklama na Samsung Galaxy Z Flip také ukázala něco, co se očekávalo.

ohebny telefon samsung galaxy z flip

Reklamu také doprovází heslo “Změňte tvar budoucnosti”, které se dá chápat i tak, že Samsung plánuje ve výrobě telefonů s flexibilními obrazovkami pokračovat. Zajímavé ale je, že stále nebylo oficiálně představeno jméno přístroje. Označení Galaxy Z Flip je veřejným tajemstvím, ale Samsung jej zatím sám nepoužil. To nicméně platí i o řadě S20.

Těšíte se na tento model? Přemýšlíte o koupi?

Zdroj: YT

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek