Spojení oblíbené hry a známé značky. Reigns: Game of Thrones se představuje

Reigns: Game of Thrones

Populární mobilní série Reigns dostává nový díl. A to ne ledajaký. Vývojáři se spojili se značkou Hra o Trůny. V novém díle se také podíváme do světa ledu a ohně. V základu půjde o stejnou hru, tedy hrajete za panovníka či panovnicí a vaším úkolem je si vybrat špatným a ještě horším rozhodnutím. Musíte správně vyvažovat čtyři frakce, které musíte udržovat v naprosté rovnováze, pokud to nedokáže, tak váš panovník skončí většinou hodně špatně. Jde o ideální mobilní hru, kde v podstatě jen „swajpujete“ podobně jako na Tinderu. V říjnu budete mít za úkol v Reigns: Game of Thrones udržet rovnováhu v Západozemí, což není nic jednoduchého, pokud jste četli knížky nebo viděli seriál, tak víte, co máme na mysli.

Reigns: Game of Thrones přinese alternativní historii do Západozemí

Reigns: Game of Thrones nebude následovat příběh z knížek či filmů. Ve hře si budete moct vybrat mnoho oblíbených postav z této série, se kterou následně usednete na Železný trůn. Mezi postavami nechybí Daenerys Targaryen, Jon Snow, Cersei Lannister, Sansa Stark, Varys atd. Pokud jste hráli předchozí hry Reigns a znáte Hru o trůny, tak se určitě shodnete na tom, že jde o perfektní spojení.

Reigns: Game Of Thrones – Animated Trailer

Reigns: Game Of Thrones - Animated Trailer

Kromě traileru je zatím informací poměrně málo. Víme, že hra vyjde někdy v říjnu za cenu 3,99 dolarů. Tedy o jeden dolar více než předchozí Reigns hry. To je pravděpodobně způsobeno licencí Hry o trůny.

Reigns: Game of Thrones
Reigns: Game of Thrones

Těšíte se na Reigns: Game of Thrones?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)