Regiojet má novou mobilní aplikaci na nákup jízdenek

RegioJet nová aplikace

Soukromý dopravce RegioJet spouští pro své zákazníky nový web a také prodejní aplikaci. V novém moderním grafickém a funkčním uspořádání je kompletní nabídka všech vlakových a autobusových spojení, jednoduchá možnost rezervace jízdenek a další informace a služby. Obě platformy jsou v novém hávu pár hodin a v prodeji jsou jízdenky již na celé podzimní období – až do prosince letošního roku. Kromě letních spojů si cestující mohou již nyní rezervovat jízdenky také na cesty během nového školního roku – včetně podzimních prázdnin a prodloužených víkendů 28. září a října 2021; případně kolem svátku 17. listopadu.

Web i nová aplikace prý stojí na návrzích, který vzešly z rozsáhlých rozhovorů a analýz zákaznického chování nejen na webu a v mobilní aplikaci, ale i přímo ve vlacích, v autobusech nebo nádražích. Uživatelé například akcentovali potřebu vylepšit vyhledávání stanic a zastávek, fungování a chování košíku, zapamatování oblíbené platební metody, primárně Apple Pay a Google Pay. Jako zásadní parametr se pak z pohledu uživatelů ukázala přehlednost při použití na mobilních zařízeních.

RegioJet nová aplikace nový web

„Cílem je, aby naší aplikaci využívali nejen pravidelní cestující ale také turisté a návštěvníci, kteří zavítají do České republiky nebo do dalších zemí, ve kterých jako dopravce působíme. Budeme systematicky reagovat na potřeby uživatelů, jejich zpětnou vazbu a přinášet i nové funkcionality, které vycházejí z našeho širokého portfolia služeb. Máme strategii dalšího rozvoje našich webů a aplikací na období příštích třech let,“ dodává Petr Beťák, ředitel Oddělení digitálního produktu.

Jak často jezdíte s RegioJet?

Zdroj: TZ RegioJet

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)