Redmi představilo extra levnou chytrou televizi. Co nabídne?

redmi smart fire tv

Společnost Xiaomi v Indii představila nový televizor značky Redmi – Xiaomi Redmi Smart Fire TV 32. Na trh zamíří už 21. března a jedná se o základní televizor, který osloví zejména cenou.

Dominantou je zde 32palcový panel s rozlišením 1366 x 768 pixelů a 60Hz obnovovací frekvencí s podporou ALLM, což je automatický režim nízké latence. Nechybí technologie Vivid Picture Engine nabízející více než 16 milionů barev. Zvukovou stránku obstarají reproduktory s výkonem 20 W a podporou standardů jako je Dolby Audio, DTS-HD a DTS Virtual X.

redmi fire tv smart

Televizor je samozřejmě chytrý, takže do něj dostanete aplikace jako Netflix, Disney+ či Amazon Prime Video, potěší navíc také podpora pro Amazon Alexu. Majitelé iPhonů ocení přítomnost AirPlay. Z portové výbavy stojí za zmínku 2x HDMI (jedno s ARC), USB 2.0 a Ethernet. A cena? V Indii za televizor zaplatíme v přepočtu asi 3 300 korun bez daně, avšak doporučená maloobchodní cena je dvojnásobná, což nám moc nedává smysl.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Spokojili byste se s podobnou televizí?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)