Redmi Smart Band 2 míří do Evropy! Bude levnější než Mi Band 7

Xiaomi Smart Band 2 evropa

Vedle vlajkových telefonů nám společnost Xiaomi na své prosincové tiskovce ukázala také nové produkty nositelné elektroniky. Mezi nimi byl také náramek Redmi Smart Band 2, který podle nejnovějších informací míří do Evropy.

Náramek Redmi Smart Band 2 navazuje na svého předchůdce, alespoň co se velikosti týče. Nabízí 1,47palcový TFT panel s rozlišením 172 x 320 pixelů a maximálním jasem až 450 nitů. Samozřejmostí je sledování veškerých zdravotních aktivit, jako je srdeční tep, okysličení krve a spánek. Sportovci se mohou těšit na více než 30 sportovních režimů a potěší také až 14denní výdrž baterie.

Evropští zákazníci se mohou na novinku těšit v dohledné době, jelikož unikla spousta oficiálních materiálů. Teoreticky by k představení mohlo dojít na MWC 2023 v Barceloně. Čínský výrobce si za něj bude žádat 34,99 EUR, což je asi 830 Kč. Cenou tak bude konkurovat i Mi Bandu 7, který však nabízí AMOLED panel, menší rozměry a více sportovních režimů.

Máte raději náramek, nebo hodinky?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)