Redmi představilo dvě nové powerbanky. Lákají na cenu, rychlé nabíjení i spoustu konektorů

xiaomi powerbanka

Spolu s novým modelem Redmi 8A Dual představila společnost Redmi nové powerbanky. Budou nabízeny v kapacitách 10 000 a 20 000 mAh a nabídnou spoustu muziky za přijatelné peníze. Obě dvě banky disponují dvěma USB-A konektory, přičemž zde dále nalezneme také micro-USB a USB-C.

Levnější varianta s 10 000 mAh umí rychlé 10W nabíjení, zatímco její dražší varianta s 20 000 mAh umí až 18W nabíjení. Baterie je pak u obou modelů typu Lithium Polymer. Obě nabíječky vypadají elegantně. Jsou vyrobeny z matného plastu, mají protiskluzovou texturu a jsou pogumované. Kromě rychlého nabíjení disponují také speciálním režimem s nízkým výkonem, což se hodí hlavně pro příslušenství jako jsou sluchátka či fitness náramky.

Powerbanky mají samozřejmě také ochranu proti zkratu a přehřátí. Dostanete na ni záruku šest měsíců a do prodeje půjdou již 18. února a to za cenu 11 dolarů v případě 10 000 mAh verze (asi 250 korun bez daně) a dražší verze pak vyjde na 21 dolarů, tedy asi 480 korun bez daně. Objednat si je můžete na stránce mi.com.

Co říkáte na nové powerbanky od Redmi?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)