TOPlist

Řada Redmi Note 9 dostává aktualizaci na MIUI 14. Bohužel je ale postavena okolo staršího Androidu

redmi note 9 pro miui 14

Společnost Xiaomi měla v průběhu 2. čtvrtletí roku 2023 aktualizovat řadu Redmi Note 9 na nadstavbu MIUI 14 a nyní se tak skutečně děje, tedy alespoň částečně. Nový update totiž dostávají dva telefony z této řady, konkrétně na Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S.

Bohužel je nová aktualizace zatím dostupná pouze pro malý počet uživatelů, kteří jsou zapojení v programu Mi Pilot. Je třeba dodat, že nový systém MIUI 14 bude založen na Androidu 12, a nikoli na novějším Androidu 13. Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S byly původně se systémem Android 10 a již obdržely dvě aktualizace Androidu. Tato nová aktualizace je třetí velkou aktualizací MIUI, a pravděpodobně také tou poslední. Pokud nenastanou žádné závažné problémy, začne Xiaomi brzy rozšiřovat aktualizaci plošně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste spokojení s telefony Redmi Note 9?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)