Xiaomi představilo Redmi Note 4X. Nejprve přijde speciální edice

Redmi Note 4X

O Xiaomi Redmi Note 4X už se ví nějaký čas. Dnes byl tento telefon oficiálně představen. Dostane i speciální verzi s oblíbenou asijskou virtuální postavu Hatsune. Co v tomto telefonu nalezneme?

Xiaomi Redmi Note 4X bude dostupný na Valentýna

Prozatím byla ukázána pouze právě speciální edice v zelenomodré barvě. Dostupné nicméně budou později i varianty ve zlaté, černé, stříbrné a růžové barvě. Odhalena byla také část specifikací, nicméně na kompletní představení včetně ceny, si musíme ještě chvíli počkat.

Xiaomi Redmi Note 4X hatsune

Stejně jako Redmi Note 4, i verze s X v názvu bude mít 5,5 palce velký displej s FullHD rozlišením. Jako procesor byl vybrán Snapdragon 625, což je změna oproti klasickému Redmi Note 4, který má MediaTek X20. Další specifikace jsou prozatím spekulace, které vyplynuly prostřednictvím stránky TEENA. Telefon by měl mít 4GB RAM a 32 GB vnitřní paměť. Kapacita baterie se zastavila na hodnotě 4100 mAh. Hlavní kamera by pak měla mít 13 MPx.

Podle našich informací by také tento telefon měl být k dostání v globální verzi s podporou LTE frekvencí, které využíváme v České republice. Jak už jsme psali výše, zatím se neví cena, ani více informací. Na trh se telefon v Číně dostane 14. února. Speciální edice s Hatsune Miku bude kromě speciální barvy mít také obal a power banku, která bude přímo v balení.

Xiaomi produkty můžete na našem trhu nalézt v obchodu Beryko.cz.

Mělo by Xiaomi do budoucna dělat podobné limitované edice svých telefonů?

Zdroje: majordroid.com, ndtv.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)