Řada Redmi Note 12 je za dveřmi. Na svou třídu nabídne skvělý výkon

redmi note 11

Xiaomi sice představilo řadu Redmi Note 11 na našem trhu teprve nedávno, ovšem v Číně už se prodává přibližně 5 měsíců a tak se logicky začíná spekulovat o nástupci. Řada Redmi Note 12 by přitom měla přijít dříve, než si možná myslíme a má do střední třídy přinést skvělý výkon.

Řada Redmi Note 12 má dostat čipy MediaTek

Podle dostupných informací má nadcházející řada nabídnout tři telefony – Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro a Redmi Note 12 Pro+. Pod kapotou všech tří modelů mají tikat čipsety od MediaTeku. V případě základního modelu prý můžeme počítat s Dimensity 810, Redmi Note 12 Pro nabídne Dimensity 1300 a vrcholný Redmi Note 12 Pro+ se pochlubí Dimensity 8000. Ten má přitom nabídnout lepší výkon, než třeba Snapdragon 870.

Zprávy pocházející z Číny nám rovněž sdělují datum vydání. To Xiaomi plánuje na květen letošního roku, tedy už příští měsíc. Je ale potřeba myslet na to, že se mohou modely od těch globálních, které ale nejspíš uvidíme až za dlouho lišit. Globální řada Redmi Note 11 totiž oproti té čínské nabízí několik odlišností včetně displejů nebo použitých čipsetů. Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o námi testovaném Redmi Note 11, nezapomeňte se mrknout na recenzi.

Jaký máte názor na čipsety MediaTek?

Zdroj: notebookcheck.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)