Konečně máme datum! Redmi Note 12 se brzy představí v Evropě

redmi note 12 evropa

Pokud patříte mezi milovníky telefonů od Xiaomi, určitě vás zajímá, kdy se konečně dočkáme řady Redmi Note 12 u nás v Evropě. Tato řada byla představena minulý rok v Číně a letos v lednu se podívala s drobnými změnami také do Indie. A nyní víme, kdy se podívá k nám.

Značka Redmi uvede tuto řadu s heslem “Live vivid” a půjde v pořadí již o třetí uvedení této série. Předpokládáme, že jde o když jde o globální uvedení, budou telefony představeny hlavně pro Evropu. Akce se bude konat 23. března a to online ve 23:00 v Číně, což je v Evropě 16:00. V tuto chvíli je téměř jasné, že se k nám podívají minimálně tři telefony – Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro a Redmi Note 12 Pro+. Zda si Xiaomi chystá ještě nějaké překvapení nevíme, ale teoreticky by se na stejné akci mohl objevit i náramek Xiaomi Smart Band 8.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte o nadcházející střední třídě od Xiaomi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)