TOPlist

Jedno z nejoblíbenějších Redmi obdrželo HyperOS! Máte ho?

HyperOS
  • HyperOS od Xiaomi se rychle šíří, dorazil už do spousty telefonů
  • Výrobce nejprve aktualizoval své nejnovější a nejdražší stroje, ale těmi to nekončí
  • Update v těchto dnech dorazil do jednoho z nejoblíbenějších telefonů Redmi roku 2023

Xiaomi se po mnoha letech rozhodlo opustit uživatelské rozhraní MIUI a vsadit na HyperOS, jehož premiéra proběhla už před několika měsíci společně s představení řady Xiaomi 14. První generace HyperOS je postavená na operačním systému Android 14, tato kombinace funguje výborně.

V těchto dnech se rychle blíží představení řady Redmi Note 13 v České republice, výrobce ale nezapomíná ani na loňské modely. První člen početné rodiny už obdržel HyperOS a trochu překvapivě to není nejdražší a nejvybavenější Redmi Note 12 Pro+ 5G. Na koho se tentokráte usmálo štěstí?

Usmálo se na Redmi Note 12 5G! Aktualizace má necelé 4 GB a kromě nového uživatelského rozhraní samozřejmě přináší již zmíněný Android 14. Telefon po aktualizaci rychle reaguje na všechny povely, jsem s ním spokojen. Tentokráte ani nebylo nutné před aktualizací měnit region, update dorazil oficiální cestou. Budu se opakovat, ale nejvíce se mi líbí upravená zamykací obrazovka, která vypadá mnohem lépe a nabízí podstatně širší nabídku funkcí. Líbí se mi upravená nabídka nastavení, potěší solidní výdrž na jedno nabití.

V dohledné době update dorazí do mnoha dalších telefonů Xiaomi, Redmi a POCO, průběžně vás o tom budeme informovat. Nejvíce se ale těším na dvojici Xiaomi 14 a Xiaomi 14 Ultra! Oba telefony budou patřit k tomu nejlepšímu na trhu, počínaje výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a konče fotoaparáty, za které zodpovídá Leica. Je ale fajn, že výrobce nezapomíná na starší a levnější telefony, jejich majitelé budou mít z aktualizace radost. Pokud chcete mít detailní přehled o nových verzích HyperOS pro jednotlivé telefony, doporučuji sledovat Telegram kanál Mi Firmware.

Už vám do Redmi Note 12 5G dorazil HyperOS?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)