TOPlist

Konec mlžení. Xiaomi potvrdilo, že je řada Redmi Note 11T skutečně za rohem

redmi note 11t

Xiaomi na nás chrlí jeden model za druhým. Netýká se to pouze vlajkových lodí, ale také telefonů ve střední třídě. Přestože byla řada Redmi Note 11 v Evropě představena teprve v březnu, již 24. května se v Číně představí řada Redmi Note 11T. Nutno však podotknout, že k nám dorazí s největší pravděpodobností až za několik měsíců.

Řada Redmi Note 11T bude představena 24. května

Zájemci žijící v Číně si již teď mohou jeden z telefonů zarezervovat, ačkoliv o nich firma zas tolik informací nezveřejnila. Můžeme prý počítat s telefony Redmi Note 11T, Redmi Note 11T Pro a Redmi Note 11T Pro+, přičemž poslední dva jmenované se mají lišit v hardwarové výbavě, na venek budou vypadat stejně.

redmi note 11t pro

Čínský gigant se chce u řady 11T zaměřit především na výkon. Už v základním modelu bude dle úniků tikat čipset MediaTek Dimensity 1300, vyšší verze dostane dokonce MediaTek Dimensity 8000. Můžeme rovněž počítat s displeji s vysokou obnovovací frekvencí či rychlým nabíjením. Kromě nových mobilů se představí také náramek Xiaomi Mi Band 7 a laptop RedmiBook Pro 2022 Ryzen Edition.

Jak se těšíte na řadu Redmi Note 11T?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)