TOPlist

Řada Redmi Note 11 zamíří brzy do Evropy s čipsety Snapdragon. Těšíte se?

xiaomi redmi note 11 evropa snapdragon

V říjnu odhalila společnost Xiaomi očekávanou řadu Redmi Note 11, ovšem zatím pouze v Číně. Ačkoliv bylo nedávno uvedeno POCO M4 Pro 5G, které sdílí s Redmi Note 11 šasi i parametry, chystá se čínský gigant představit novou verzi těchto telefonů s čipsety Snapdragon, což je jistě dobrá zpráva.

Redmi Note 11 dostane v Evropě Snapdragony

Telefony mají být co se designové stránky týče velmi podobné těm čínským, ačkoliv mají dostat jiný vzhled zadní strany. Teoreticky bychom se tedy měli dočkat jiného modulu fotoaparátů a prozatím není jasné, pod jakým názvem se budou prodávat. Bylo by normální očekávat, že se budou jmenovat stejně, tedy Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro a tak dále.

Redmi Note 11

Jenže dle posledních informací je má Xiaomi přivést (nejen) na náš trh pod názvy Xiaomi 11i (nikoliv Xiaomi Mi 11i, to je na trhu už poměrně dlouho) a Xiaomi 11i HyperCharge (Pro varianta). Čínská firma v tom tedy možná udělá ještě větší zmatek.

Jak se těšíte na řadu Redmi Note 11?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)