Základní Redmi Note 10 konečně dostává Android 12 s MIUI 13

Android 12 Redmi Note 10

Společnost Xiaomi minulý týden aktualizovala telefony Redmi Note 8 (2021) a Redmi Note 10 Pro na nejnovější MIUI 13 s Androidem 12 a nyní se dostalo na další velice populární model. Hovoříme o základním Redmi Note 10, který byl na trh uveden v loňském roce se systémem Android 11 a nadstavbou MIUI 12.5.

Android 12 konečně i v základním Redmi Note 10

První uživatelé, kteří mají telefon z globálního trhu si všimli, že jim přišla nová aktualizace. Ta má velikost 2,6 GB a stejně jako u ostatních telefonů Xiaomi ani zde výrobce neuvedl žádný podrobnější seznam změn. Prý můžeme počítat se zlepšením výkonu, zabezpečení a stability.

S největší pravděpodobností ale můžeme očekávat i další novinky jako jsou nové tapety či widgety. Pokud telefon máte, zkontrolujete v Nastavení > O telefonu > Verze MIUI, zda již není k dispozici nová aktualizace. Může ale samozřejmě několik dní trvat, než se dostane na všechny mobily.

Dostane váš mobil MIUI 13?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)