TOPlist

Máme nové informace o Redmi Note 10. Dostane nový čipset i špičkový fotoaparát

xiaomi mi 10t lite

Představení očekávaného telefonu Redmi Note 10 se nezadržitelně blíží a my máme o telefonu nové informace. Naposledy nás informoval čínský leaker Digital Chat Station o vzhledu a nyní známe poměrně dost specifikací. Pojďme se na ně podívat.

Nové informace o Redmi Note 10

Dle nejnovějších informací bude v telefonu tikat nový čipset Snapdragon 750G, který si svou premiéru odbyl v telefonu Xiaomi Mi 10T Lite. Dále se tento vlajkový model pochlubí 108 megapixelovým hlavním snímačem, zatímco cenově dostupnější model Redmi Note 10 Lite nabídne MediaTek Dimensity 720 a 48 megapixelový fotoaparát.

nové informace redmi note 10

Oba dva modely dostanou LCD panely, takže čtečka otisků prstů se bude nacházet opět v power tlačítku. Můžeme počítat s průstřely, kde se bude nacházet 20 či 32 megapixelová selfie kamerka a vlajkový model bude vybaven baterii o kapacitě 4 800 mAh a podporou 33 W nabíjení. Tvrdí se, že bude telefon vzhledově velmi podobný právě Mi 10T Lite, ovšem s lepším fotoaparátem. Na další informace si budeme muset počkat.

Jak se vám zamlouvá Redmi Note 10?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)