TOPlist

Levná gigantická televize od Xiaomi vám nahradí kino. Potěší ale i hráče

xiaomi redmi tv max 90
  • Redmi Max 90 je obří televize od Xiaomi
  • Oproti předchozí generaci je ale o 10 palců menší
  • Důvod zmenšení byste si netipli

Společnost Xiaomi představila gigantickou televizi Redmi Max, která navazuje na rok starou Redmi Max 100″. Tato verze je o něco menší, což je zvláštní. Vysvětlení je však jednoduché, přesto trochu komické. Původní televizor se totiž kvůli svým obřím rozměrům nevešel do výtahu a vynášet téměř 70 kilogramů několik desítek pater určitě není žádný med.

Nový televizor byste dle Xiaomi měli nacpat do většiny výtahů a to i díky speciálně tvarované konstrukci. K samotnému televizoru – jedná se o 90palcový 4K televizor se 144Hz obnovovací frekvencí a stmíváním až 4096 úrovních. Zobrazíte na ni 1,07 miliardy barev a nechybí podpora pro Dolby Vision. Hráče kromě vysoké frekvence potěší také podpora pro variabilní obnovovací frekvenci.

Redmi MAX 90

Výkon obstarává blíže nespecifikovaný čtyřjádrový čipset se čtyřmi jádry Cortex-A73, 3 GB RAM a 32GB úložiště. Co se týče konektorů, naprostou samozřejmostí je HDMI 2.1, USB-A 3.0 či optický kabel. Zvukovou stránku zajišťuje dvojice 30W reproduktorů s podporou Dolby Atmos. Televizor Redmi Max 90″ je v Číně k dostání za 7999 juanů, což je asi 25 000 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vešla by se vám domů takhle obrovská televize?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)