TOPlist

Nabušené Redmi K70 Ultra je za rohem! Oslní nejen výkonem, ale i super odolností

Redmi K70 Pro
  • Příští měsíc by se mohlo představit nabušené Redmi K70 Ultra
  • Dostane nejvýkonnější čip od MediaTeku a potěší i odolností
  • K nám se pravděpodobně dostane na podzim jako Xiaomi 14T Pro

Ještě dříve, než Xiaomi představí vyhlíženou řadu Redmi K80, se na čínský trh podívá opožděný člen loňské rodinky K70. Model Redmi K70 Ultra, který bude postrachem vlajkových lodí, neboť s nejvyšší pravděpodobností nabídne perfektní výbavu za příznivou cenu, už byl oficiálně potvrzen zástupcem společnosti. Ten prozradil, že se zdaleka nemusíme těšit pouze na výkon.

Redmi K70 Ultra by se mohlo představit příští měsíc a předpokládáme, že zveřejněním první upoutávky na sociální síti Weibo bude zahájena intenzivnější marketingová kampaň, v rámci níž výrobce postupně poodhalí další detaily. Nyní nám generální manažer Redmi Wang Teng Thomas prozradil, že model K70 Ultra dostane stupeň krytí IP68, jenž mu zajistí dostatečnou odolnost vůči prachu a vodě. Přiblíží se tak drahým vlajkovým lodím.

Redmi K70 Ultra

Z dřívějších spekulací či úniků dříve vyplynulo, že Redmi K70 Ultra nabídne pořádně výkonný čipset MediaTek Dimensity 9300+ a 5 500mAh baterii, kterou navíc půjde dobíjet až 120W výkonem. Podle všeho se dále můžeme těšit na displej s rozlišením 1,5K a 144Hz obnovovací frekvencí, s nímž půjde využít plného potenciálu procesoru, například při hraní náročnějších her. Rovněž se máme dočkat kovového rámu a skleněných zad, což telefonu dodá prémiový nádech.

RedmiK70Pro Redmi K70 Pro

Redmi K70 Ultra by se mělo na globální trh dostat jako Xiaomi 14T Pro, a to pravděpodobně začátkem podzimu.

Jaký stupeň krytí má váš telefon?

Zdroje: Weibo, Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)