Redmi K50 Pro bude další nekompromisní mobil. Mrkněte na snímky

xiaomi redmi k50 pro

Společnost Xiaomi minulý týden představila herní dělo v podobě Redmi K50 Gaming Edition, ovšem to je dosud jediný zástupce této nové řady. Už nějakou dobu víme, že má v březnu dojít na představení základní varianty a spekuluje se také o verzi Pro. Populární leaker @OnLeaks se nyní pochlubil s rendery, které ukazují možný design telefonu.

Redmi K50 Pro má dostat Snapdragon 8 Gen1 a 120W nabíjení

Jak můžeme vidět, telefon má být velice podobný Xiaomi Civi, které firma představila v září minulého roku, tedy až na to že modul fotoaparátů bude o něco málo větší. Na přední straně vidíme 6,6palcový plochý displej s průstřelem uprostřed, poměrně tenkými rámečky a tlustější bradou.

Leaker rovněž odhalil rozměry, které mají činit 163,2 x 76,2 x 8,7 mm a pod kapotou bude s největší pravděpodobností tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 v kombinaci s minimálně 6 GB RAM a 128/256GB pamětí. Výdrž má pak dostat na starost 4700mAh baterie s podporou 120W nabíjení.

Jaký máte názor na telefony z řady Redmi K?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)